199D225X9035B6V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
2.2 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 35 V Radial
199D225X9035B6V1E3
DigiKeys produktnummer
199D225X9035B6V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D225X9035B6V1E3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 35V RADIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
199D225X9035B6V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,398" (10,12mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
35 V