199D225X9020A6B1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
2.2 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 20 V Radial
199D225X9020A6B1E3
DigiKeys produktnummer
199D225X9020A6B1E3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D225X9020A6B1E3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 20V RADIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
199D225X9020A6B1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,378" (9,61mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
20 V