199D225X0016A2C1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
2.2 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D225X0016A2C1E3
DigiKeys produktnummer
199D225X0016A2C1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D225X0016A2C1E3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 20% 16V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D225X0016A2C1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,280" (7,11mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
16 V