199D156X9016C6V1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
15 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D156X9016C6V1
DigiKeys produktnummer
199D156X9016C6V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D156X9016C6V1
Beskrivning
CAP TANT 15UF 10% 16V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D156X9016C6V1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,458" (11,64mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
16 V