199D156X5035E6V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
Similar
15 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 35 V Radial
199D156X5035E6V1E3
DigiKeys produktnummer
199D156X5035E6V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D156X5035E6V1E3
Beskrivning
CAP TANT 15UF 5% 35V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D156X5035E6V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,339" diam. (8,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,591" (15,00mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
35 V