199D156X06R3B2B1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
15 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 6.3 V Radial
199D156X06R3B2B1
DigiKeys produktnummer
199D156X06R3B2B1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D156X06R3B2B1
Beskrivning
CAP TANT 15UF 20% 6.3V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D156X06R3B2B1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
6.3 V