199D156X0020D2V1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
15 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 20 V Radial
199D156X0020D2V1
DigiKeys produktnummer
199D156X0020D2V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D156X0020D2V1
Beskrivning
CAP TANT 15UF 20% 20V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D156X0020D2V1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
20 V