199D106X9016C9V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
10 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D106X9016C9V1E3
DigiKeys produktnummer
199D106X9016C9V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D106X9016C9V1E3
Beskrivning
CAP TANT 10UF 10% 16V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D106X9016C9V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,478" (12,14mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
16 V