199D106X9010B7V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
Similar
Direkt
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
10 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D106X9010B7V1E3
DigiKeys produktnummer
199D106X9010B7V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D106X9010B7V1E3
Beskrivning
CAP TANT 10UF 10% 10V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D106X9010B7V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,398" (10,12mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,250" (6,35mm)
Spänning - märkt
10 V