199D106X0035D1V1E3
DigiKeys produktnummer
199D106X0035D1V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D106X0035D1V1E3
Beskrivning
CAP TANT 10UF 20% 35V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 35 V Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
199D106X0035D1V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
35 V