173D685X9015VW är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
Similar
KEMET
I lager: 169
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 15 V Axiell
173D685X9015VW
DigiKeys produktnummer
173D685X9015VW-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D685X9015VW
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 10% 15V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D685X9015VW Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,110" x L 0,290" (2,79 x 7,37mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
V
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
15 V