173D475X9050XE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 50
Datablad
4.7 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V Axiell
173D475X9050XE3
DigiKeys produktnummer
173D475X9050XE3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D475X9050XE3
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 50V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D475X9050XE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,420" (4,57 x 10,67mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
X
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
50 V