173D475X9020VW är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 729
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 1 116
Direkt
KEMET
I lager: 135
Similar
KEMET
I lager: 111
4.7 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V Axiell
173D475X9020VW
DigiKeys produktnummer
173D475X9020VW-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D475X9020VW
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 20V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D475X9020VW Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,110" x L 0,290" (2,79 x 7,37mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
V
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
20 V