173D474X5050V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
0.47 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V Axiell
173D474X5050V
DigiKeys produktnummer
173D474X5050V-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D474X5050V
Beskrivning
CAP TANT 0.47UF 5% 50V AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
173D474X5050V Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
Diam. 0,110" x L 0,290" (2,79 x 7,37mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
V
Tolerans
±5%
Spänning - märkt
50 V