173D337X9006YE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
330 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6 V Axiell
173D337X9006YE3
DigiKeys produktnummer
173D337X9006YE3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D337X9006YE3
Beskrivning
CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
173D337X9006YE3 Modeller
Kategori
Typ
Formgjuten
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Axiell
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,280" x L 0,550" (7,11 x 13,97mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
Y
Tolerans
±10%
Egenskaper
General Purpose
Spänning - märkt
6 V