173D226X9010WWE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 114
Datablad
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V Axiell
173D226X9010WWE3
DigiKeys produktnummer
718-1438-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D226X9010WWE3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
173D226X9010WWE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,345" (4,57 x 8,76mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
W
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
10 V