173D226X9006WE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 114
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6 V Axiell
173D226X9006WE3
DigiKeys produktnummer
173D226X9006WE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D226X9006WE3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 6V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D226X9006WE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,345" (4,57 x 8,76mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
W
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
6 V