173D225X9025V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 47
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 131
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V Axiell
173D225X9025V
DigiKeys produktnummer
173D225X9025V-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D225X9025V
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 25V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D225X9025V Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
Diam. 0,110" x L 0,290" (2,79 x 7,37mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
V
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
25 V