173D225X9010UW är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Direkt
KEMET
KEMET
I lager: 47
Similar
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V Axiell
173D225X9010UW
DigiKeys produktnummer
173D225X9010UW-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
173D225X9010UW
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 10V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
173D225X9010UW Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,260" (2,41 x 6,60mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
U
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
10 V