150D476X9006B2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
47 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 6 V Axiell
150D476X9006B2TE3
DigiKeys produktnummer
150D476X9006B2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D476X9006B2TE3
Beskrivning
CAP TANT 47UF 10% 6V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D476X9006B2TE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,185" x L 0,474" (4,70 x 12,04mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
6 V