150D475X0100R2B är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
4.7 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 100 V Axiell
150D475X0100R2B
DigiKeys produktnummer
150D475X0100R2B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D475X0100R2B
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 20% 100V AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D475X0100R2B Modeller
Kategori
Typ
Hermetiskt förseglad
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,289" x L 0,686" (7,34 x 17,42mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
100 V