150D275X0006A2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2.7 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 6 V Axiell
150D275X0006A2TE3
DigiKeys produktnummer
150D275X0006A2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D275X0006A2TE3
Beskrivning
CAP TANT 2.7UF 20% 6V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D275X0006A2TE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,135" x L 0,286" (3,43 x 7,26mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
6 V