150D227X9006S2B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
220 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 6 V Axiell
150D227X9006S2B
DigiKeys produktnummer
150D227X9006S2B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D227X9006S2B
Beskrivning
CAP TANT 220UF 10% 6V AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
150D227X9006S2B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
Diam. 0,351" x L 0,786" (8,92 x 19,96mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
S
Spänning - märkt
6 V