150D226X9010B2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
22 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 10 V Axiell
150D226X9010B2TE3
DigiKeys produktnummer
150D226X9010B2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D226X9010B2TE3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D226X9010B2TE3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,185" x L 0,474" (4,70 x 12,04mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
10 V