150D157X9006R2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
150 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 6 V Axiell
150D157X9006R2TE3
DigiKeys produktnummer
150D157X9006R2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D157X9006R2TE3
Beskrivning
CAP TANT 150UF 10% 6V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D157X9006R2TE3 Modeller
Kategori
Typ
Hermetiskt förseglad
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,289" x L 0,686" (7,34 x 17,42mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
6 V