150D105X9015A2B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
1 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 15 V Axiell
150D105X9015A2B
DigiKeys produktnummer
150D105X9015A2B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D105X9015A2B
Beskrivning
CAP TANT 1UF 10% 15V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D105X9015A2B Modeller
Kategori
Typ
Hermetiskt förseglad
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,135" x L 0,286" (3,43 x 7,26mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
15 V