150D105X0035A2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 173
Parametrisk ekvivalent
1 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 35 V Axiell
150D105X0035A2TE3
DigiKeys produktnummer
150D105X0035A2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150D105X0035A2TE3
Beskrivning
CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150D105X0035A2TE3 Modeller
Kategori
Typ
Hermetiskt förseglad
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,135" x L 0,286" (3,43 x 7,26mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
35 V