RSSD25168A47R0JB06
DigiKeys produktnummer
RSSD-47A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RSSD25168A47R0JB06
Beskrivning
ADJ PWR RES 47 OHM 200W CHAS MT
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 Ohms 200 W Skjut Justerbart effektmotstånd Chassimontering 1,063" YD, 0,646" ID (27,00mm x 16,40mm) 6,614" (168,00mm) längd
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RSSD25168A47R0JB06 Modeller
Tolerans
±5%
Tillverkare
Vishay Sfernice
Justeringstyp
Skjut
Serie
Diameter
1,063" YD, 0,646" ID (27,00mm x 16,40mm)
Förpackning
Bulk
Längd
6,614" (168,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Resistans
47 Ohms
Terminering
Lödögla
Effekt (Watt)
200 W