Bilden för RCMS0247R00FHA22 är inte tillgänglig
RCMS0247R00FHA22
DigiKeys produktnummer
716-RCMS0247R00FHA22CT-ND - Remsbit (CT)
716-RCMS0247R00FHA22TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RCMS0247R00FHA22
Beskrivning
SFERNICE FIXED RESISTORS
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
150°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)