RCMS0247R00FHA22 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RCMS0247R00FHA22 |
Beskrivning | SFERNICE FIXED RESISTORS |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 47 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur 150°C |
Förpackning Remsbit (CT) Remsa och låda (TB) | Inkapsling/låda |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Resistans | Storlek/dimension Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm) |