LTO100H4R700JTE3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sfernice
I lager: 2 246
Datablad
4.7 Ohms ±5% 100W Hålmonterade resistorer TO-247-2 Fordonsklassad AEC-Q200, icke-induktiv, pulstålig, säkerhet Tjock film
LTO100H4R700JTE3
DigiKeys produktnummer
716-LTO100H4R700JTE3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTO100H4R700JTE3
Beskrivning
RES 4.7 OHM 5% 100W TO247-2
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Fordonsklassad AEC-Q200, icke-induktiv, pulstålig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±350ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
L 0,620" x B 0,197" (15,76 x 5,00mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,976" (24,80mm)