LTO100H2R200JTE3
DigiKeys produktnummer
716-LTO100H2R200JTE3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTO100H2R200JTE3
Beskrivning
RES 2.2 OHM 5% 100W TO247-2
Detaljerad beskrivning
2.2 Ohms ±5% 100W Hålmonterade resistorer TO-247-2 Fordonsklassad AEC-Q200, icke-induktiv, pulstålig, säkerhet Tjock film
Kategori
Egenskaper
Fordonsklassad AEC-Q200, icke-induktiv, pulstålig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±350ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
L 0,620" x B 0,197" (15,76 x 5,00mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,976" (24,80mm)