LTO100F10000JTE3
DigiKeys produktnummer
LT100J-1.0K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTO100F10000JTE3
Beskrivning
RES 1K OHM 100W 5% TO247
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms ±5% 100W Hålmonterade resistorer TO-247-2 AEC-Q200, icke-induktiv Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LTO100F10000JTE3 Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, icke-induktiv
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Rör
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
TO-247
Resistans
Storlek/dimension
L 0,620" x B 0,197" (15,76 x 5,00mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,976" (24,80mm)