LTO050F5R000JTE3
DigiKeys produktnummer
LT50J-5.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTO050F5R000JTE3
Beskrivning
RES 5 OHM 50W 5% TO220
Detaljerad beskrivning
5 Ohms ±5% 50W Hålmonterade resistorer TO-220-2 fullpack Icke-induktiv Tjock film
EDA-/CAD-modeller
LTO050F5R000JTE3 Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,409" x B 0,126" (10,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,799" (20,30mm)