LTO030FR2000JTE3
DigiKeys produktnummer
716-LTO030FR2000JTE3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTO030FR2000JTE3
Beskrivning
SFERNICE FIXED RESISTORS
Detaljerad beskrivning
200 mOhms ±5% 30W Hålmonterade resistorer TO-220-2 fullpack Icke-induktiv Tjock film
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,409" x B 0,126" (10,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,713" (18,10mm)