LTO030FR0680JTE3
DigiKeys produktnummer
LT30J-.068-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTO030FR0680JTE3
Beskrivning
RES 0.068 OHM 30W 5% TO220
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
68 mOhms ±5% 30W Hålmonterade resistorer TO-220-2 fullpack Icke-induktiv Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LTO030FR0680JTE3 Modeller
Kategori
Egenskaper
Icke-induktiv
Tillv.
Temperaturkoefficient
±700ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Rör
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
TO-220-2
Resistans
Storlek/dimension
L 0,409" x B 0,126" (10,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,650" (16,50mm)