LTO030F2R000FTE3
DigiKeys produktnummer
716-LTO030F2R000FTE3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTO030F2R000FTE3
Beskrivning
SFERNICE FIXED RESISTORS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Ohms ±1% 30W Hålmonterade resistorer TO-220-2 fullpack Icke-induktiv Tjock film
Kategori
Egenskaper
Icke-induktiv
Tillv.
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Rör
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
TO-220-2
Resistans
Storlek/dimension
L 0,409" x B 0,126" (10,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,713" (18,10mm)