VO3150A-X007T
DigiKeys produktnummer
751-1476-2-ND - Remsa och spole (TR)
751-1476-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VO3150A-X007T
Beskrivning
OPTOISO 5.3KV 1CH GATE DVR 8SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
500mA Gatedrivare Optiskt koppling 5300Vrms 1 Kanalig 8-SMD
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VO3150A-X007T Modeller
Kategori
Ström - utgång hög, låg
500mA, 500mA
Tillv.
Ström - toppvärde utgång
500mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
1,3V
Artikelstatus
Aktiv
Ström - DC fram (If) (max)
25 mA
Teknologi
Optiskt koppling
Spänning - utgångsmatning
15V-32V
Antal kanaler
1
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Spänning - isolering
5300Vrms
Monteringstyp
Ytmontering
Common Mode-undertryckning, transient (min)
25kV/µs