VLMU35CL20-275-120
DigiKeys produktnummer
751-VLMU35CL20-275-120TR-ND - Remsa och spole (TR)
751-VLMU35CL20-275-120CT-ND - Remsbit (CT)
751-VLMU35CL20-275-120DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLMU35CL20-275-120
Beskrivning
UV-C EMITTER
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ultraviolett (UV) Sändare 277nm 6,8V 30mA 1,6mW/sr vid 20mA 120° 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VLMU35CL20-275-120 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
6,8V
Tillverkare
Vishay Semiconductor Opto Division
Digi-Reel®
Riktning
Övre vy
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-80°C
Typ
Ultraviolett (UV)
Monteringstyp
Ytmontering
Ström - DC fram (If) (max)
30mA
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Strålningsintensitet (Ie) min @ If
1,6mW/sr vid 20mA