VLMH3100-GS08
DigiKeys produktnummer
751-1464-2-ND - Remsa och spole (TR)
751-1464-1-ND - Remsbit (CT)
751-1464-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLMH3100-GS08
Beskrivning
LED AMBER CLEAR 2PLCC SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Amber 618,5nm LED-indikation - diskret 2V 2-SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VLMH3100-GS08 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V
Tillv.
Ström - test
10mA
Serie
Aktiv
Våglängd - dominant
Färg
Våglängd - topp
635nm
Konfiguration
Standard
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Linstransparens
Clear
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Storlek/dimension
L 3,00 x B 2,80mm
Linstyp
Rund med plan topp
Höjd (max)
1,85mm
Linsstorlek
Diam. 2,40mm