VLMG21J2M1-GS08
DigiKeys produktnummer
VLMG21J2M1-GS08TR-ND - Remsa och spole (TR)
VLMG21J2M1-GS08CT-ND - Remsbit (CT)
VLMG21J2M1-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLMG21J2M1-GS08
Beskrivning
LED GREEN CLEAR SMD MINILED SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Grön 568nm LED-indikation - diskret 2,1V 2-SMD, J-Lead
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,1V
Tillv.
Ström - test
10mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Våglängd - dominant
Färg
Våglängd - topp
565nm
Konfiguration
Standard
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Linstransparens
Clear
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Storlek/dimension
L 2,20 x B 1,40mm
Linstyp
Rektangulär med plan topp
Höjd (max)
1,40mm
Linsstorlek
1,50mm x 0,90mm