IL300-DEFG-X001
DigiKeys produktnummer
IL300-DEFG-X001-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IL300-DEFG-X001
Beskrivning
OPTOISO 4.42KV 1CH PHVOLT 8-DIP
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optoisolator Fotoelektrisk, linjäriserad Utgång 4420Vrms 1 kanaler 8-DIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IL300-DEFG-X001 Modeller
Kategori
Spänning - utgång (max)
500mV
Tillverkare
Vishay Semiconductor Opto Division
Ström - utgång/kanal
70µA (typ)
Förpackning
Rör
Spänning - fram (Vf) (Typ)
1,25V
Artikelstatus
Aktiv
Ström - DC fram (If) (max)
60 mA
Antal kanaler
1
Arbetstemperatur
-55°C-100°C
Spänning - isolering
4420Vrms
Monteringstyp
Genomgående hål
Stig/falltid (typ)
1µs, 1µs
Inkapsling/låda
8-DIP (0,300", 7,62mm)