WYO332MCMCLAKR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
I lager: 6 976
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
I lager: 15 538
Datablad
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WYO332MCMCLAKR
DigiKeys produktnummer
WYO332MCMCLAKR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO332MCMCLAKR
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WYO332MCMCLAKR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)