XMC7K24CA-M3/I
DigiKeys produktnummer
112-XMC7K24CA-M3/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
112-XMC7K24CA-M3/ICT-ND - Remsbit (CT)
112-XMC7K24CA-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XMC7K24CA-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 24VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V Klämma 180A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
180A
Tillv.
Effekt - toppuls
7000W (7kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24V