XMC7K24CA-M3/H | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | XMC7K24CA-M3/H |
Beskrivning | TVS DIODE 24VWM 24VC DO214AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 24V Klämma 180A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | XMC7K24CA-M3/H Modeller |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 180A |
Tillv. | Effekt - toppuls 7000W (7kW) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar Telekom |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-175°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Dubbelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-214AB, SMC |
Spänning - backspänning (typ) 24V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 26,7V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 24V |