VTVS3V3GSMF-HM3-18
DigiKeys produktnummer
VTVS3V3GSMF-HM3-18GITR-ND - Remsa och spole (TR)
VTVS3V3GSMF-HM3-18GICT-ND - Remsbit (CT)
VTVS3V3GSMF-HM3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VTVS3V3GSMF-HM3-18
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 8.9VC DO219AB
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8,9V Klämma 43,99A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-219AB (SMF)
Kategori
Effekt - toppuls
400W
Kapacitans @ frekvens
2095pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
175°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
3,3V
Spänning - genombrott (min)
6,57V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
8,9V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
43,99A