VTVS3V3ASMF-M3-08
DigiKeys produktnummer
112-VTVS3V3ASMF-M3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-VTVS3V3ASMF-M3-08CT-ND - Remsbit (CT)
112-VTVS3V3ASMF-M3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VTVS3V3ASMF-M3-08
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 8.9VC DO219AB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8,9V Klämma 42,95A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-219AB (SMF)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
42,95A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2095pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
3,3V
Inkapsling/låda
DO-219AB
Spänning - genombrott (min)
6,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
8,9V