VSSC8L45-M3/57T
DigiKeys produktnummer
112-VSSC8L45-M3/57TTR-ND - Remsa och spole (TR)
112-VSSC8L45-M3/57TCT-ND - Remsbit (CT)
112-VSSC8L45-M3/57TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VSSC8L45-M3/57T
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 45V 3.8A DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 45 V 3,8A Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
1.6 mA @ 45 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
1068pF vid 4V, 1MHz
Leverantörens enhetsförpackning
DO-214AB (SMC)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
45 V
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
3,8A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
430 mV @ 3.5 A