VSSAF3N50-M3/6A
DigiKeys produktnummer
VSSAF3N50-M3/6AGITR-ND - Remsa och spole (TR)
VSSAF3N50-M3/6AGICT-ND - Remsbit (CT)
VSSAF3N50-M3/6AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VSSAF3N50-M3/6A
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO221AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 50 V 3A Ytmontering DO-221AC (SlimSMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VSSAF3N50-M3/6A Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
1 mA @ 50 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
570pF vid 4V, 1MHz
Leverantörens enhetsförpackning
DO-221AC (SlimSMA)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
50 V
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
3A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
540 mV @ 3 A