VSKY05201006-G4-08
DigiKeys produktnummer
VSKY05201006-G4-08GITR-ND - Remsa och spole (TR)
VSKY05201006-G4-08GICT-ND - Remsbit (CT)
VSKY05201006-G4-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VSKY05201006-G4-08
Beskrivning
DIODE SCHOTT 20V 500MA CLP10062L
Tillverkarens standardleveranstid
58 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 20 V 500mA Ytmontering CLP1006-2L
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VSKY05201006-G4-08 Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
75 µA @ 20 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
150pF vid 0V, 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
20 V
Leverantörens enhetsförpackning
CLP1006-2L
Ström - likriktat medelvärde (Io)
500mA
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
430 mV @ 500 mA